Mapa strony
Podgląd wydruku
Formularz kontaktowy
 
Ostatnia aktualizacja:
2021-07-26 11:21

 

.

Jesteś gościem.

 
 
 

Rozpoczęliśmy realizację zadania budowlanego

19.11.2014

Rozpoczęliśmy realizację zadania budowlanego pn. Zagospodarowanie terenu – wymiana nawierzchni dróg i placów oraz budowa ogrodzenia. Ze względów finansowych zadanie będzie realizowane wieloetapowo.

W pierwszym etapie przewidujemy wykonanie nawierzchni przed budynkiem od strony wejścia głównego. Wyrównanie terenu oraz zwiększenie ilości miejsc parkingowych wokół zakładu poprawi bezpieczeństwo i wygodę naszych pacjentów i ich rodzin. Wpłynie również na estetykę nieruchomości i poprawę warunków pracy zatrudnionych osób.

Koszty realizacji zadania pokrywamy ze środków własnych. Prosimy o wsparcie naszych działań przy rozliczaniu podatku i przekazanie 1 % na nasz zakład.

 Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością między programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

.

 

 

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko Kolonia 4 19-400 Olecko